Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Grāmatvedis SPA kompleksā

CV MARKET klients
Jūrmala

Darba apraksts

- Nodrošināt grāmatvedības dokumentācijas apstrādi, uzskaiti un kontroli;
- Atskaišu sagatavošana;
- Materiālo vērtību uzskaite;
- Kalkulācijas pārbaude.

Prasības kandidātiem

o Augstākā izglītība finansu jomā;
o Labas zināšanas LR grāmatvedības standartu likumdošanā;
o Priekšzināšanas darbā ar datoru;
o Latviešu, krievu valodas zināšanas
o Vēlama darba pieredze ar 1C programmu
o Pozitīva attieksme pret darbu.

Uzņēmums piedāvā

- darbu dinamiskā vidē;
- iespēju realizēt savas organizatoriskās spējas;
- Profesionālas apmācības un izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV pa e-pastu personals@balticbeach.lv vai uz faksu 7771420. Tālrunis izziņam: 7771405

Darba sludinājuma numurs
#17826

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 12. decembris
Ievadīts:
2006. gada 24. novembris

Elegantā viesnīca „Baltic Beach Hotel” pilnībā atjaunota 2004. gadā. Pēc rekonstrukcijas viesnīca piedāvā 165 mūsdienu standartiem atbilstošus numurus pašā Jūrmalas centrā Rīgas jūras līča krastā.
Jūsu ērtībām piedāvājam modernas un komfortablas, dažādu kategoriju viesnīcas istabas un apartamentus dārza mājiņā. Viesu atpūtai ir baseins ar jūras ūdeni, SPA procedūras, solārijs, somu un krievu pirts, divi bāri un restorāns \"Caviar Club\".
Biznesa pasākumiem viesnīca piedāvā 11 konferenču zāles, biznesa centru un banketu zāli.

Skatīt visu