Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatvedis/e - akcīzes noliktavas pārzinis/e

CVMarket.lv klients
Ainaži

Darba apraksts

Piedāvājam darbu jaunajā akcīzes noliktavā Salacgrīvā grāmatvedim(-ei) - akcīzes noliktavas pārzinim(-ei).

Prasības kandidātiem

  • Izglītība un iepriekšēja darba pieredze grāmatvedības jomā.
  • Zināšanas un pieredze akcīzes noliktavas darbā.
  • Angļu un krievu valodas zināšanas.
  • Spēja strādāt patstāvīgi.
  • Pienākuma apziņa.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu darbu augošā uzņēmumā
  • Izaugsmes iespējas.
  • Konkurētspējīgu algu.

Gaidīsim angļu valodā sastādītu CV ar norādi par vēlamo algu!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#182090