Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatveža asistent -i /u

CV MARKET klients

Darba apraksts

* darbs uz laika periodu 1, 5 gadi
* darbs starptautiskā uzņēmumā
* pildīt grāmatveža ikdienas pienākumus -vadīt pavadzīmes, sagatvot atskaites
* palīdzēt ikdienas darbā galvenajam grāmatvedim
* aizvietot galveno grāmatvedi prombūtnes laikā

Prasības kandidātiem

* godīgums, mērķtiecīgums, iniciatīva
* precizitāte, spēja darboties patstāvīgi
* izglītība grāmatvedībā
* prasme strādāt ar datoru
* labas angļu valodas un krievu valodas zināšanas
* pieredze grāmatvedības darbā tiks uzskatīta par priekšrocību

Uzņēmums piedāvā

* interesantu darbu starptautiskā uzņēmumā
* apmācības
* konkurētspējīga atalgojuma paketi un citus motivējošus atalgojumus

Cita informācija

CV ar norādi "Grāmatveža asistents " lūdzam sūtīt uz e-pastu gunita.ellere@intl.pepsico.com vai pa faksu 7320147

Darba sludinājuma numurs
#8030

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 340 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 15. jūnijs
Ievadīts:
2005. gada 20. maijs

SIA “Latvian Snacks” ir PepsiCo International kompānijas uzņēmums, kas nodarbojas ar kartupeļu čipšu Lay’s , kā arī kukurūzas uzkodu Cheetos izplatīšanu Latvijā.
Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1995. gada, un šodien jau ieņem ievērojamu vietu Latvijas tirgū.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!