2023-04-13 14:47:21

Grāmatveža asistents/-e

CVMarket.lv klients
1000 - 1100 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Uzņēmums aicina darbā grāmatveža palīgu darbam ar preču materiālajām vērtībām.

Uzņēmums "WMT Baltic SIA" – viens no lielākajiem materiālu piegādātājiem. Mēs piedāvājam plašu reklāmas tehnoloģiju un materiālu klāstu visiem reklāmas speciālistiem, dizaineriem, auto aplīmētājiem, tirdzniecības centriem, mācību iestādēm, pašvaldībām, viesnīcām un visām organizācijām, kur ir nepieciešamība noformēt telpu.

Galvenie pienākumi:

  • Noliktavas un preču uzskaite.
  • Primāro dokumentu pārbaude un glabāšana, uzskaites dokumentu arhivēšana.
  • Materiālo vērtību inventarizācijas datu sagatavošana un piedalīšanās inventarizācijā.
  • Primāro uzskaites dokumentu sakārtošana saskaņā ar grāmatvedības uzskaites politiku.
  • Dokumentu apgrozības pārkāpumu identifikācija.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze grāmatvedības uzskaites, primāro dokumentu un revīzijā vismaz 1 gads.
  • Primāro grāmatvedības uzskaites dokumentu noformēšana un revīzijas norise, saskaņā ar likumdošanu, zināšanas, spēja kontrolēt un veikt operāciju analīzi 1C 8 datorprogrammā.