2023-04-13 14:47:21

Grāmatveža palīgs/-dze

CVMarket.lv klients
1000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums "Accounting Latvia" ar 17 gadu pieredzi grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā aicina darbā grāmatveža palīgu darbam Rēzeknes birojā.

Pamata darba pienākumi:

  • visa veidu pirmdokumentu (nodokļa rēķini, čeki, bankas kontu pārskati) apstrāde, pamatlīdzekļu uzskaite;
  • norēķinu ar partneriem salīdzināšana;
  • statistikas pārskatu sastādīšana.

Prasības kandidātiem

  • vismaz divu gadu pieredze grāmatveža palīga amatā;
  • amatam atbilstoša otrā līmeņa (bakalaura) augstākā izglītība;
  • pieredze darbā ar grāmatvedības datorprogrammu Tildes Jumis un labas prasmes darbam ar datoru (MS office);
  • pilna grāmatvedības cikla izpratne;
  • loģiska un analītiska domāšana;
  • teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas;
  • augsta atbildības sajūta, spēja patstāvīgi organizēt savu darba laiku, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • sadarbspējīgs pret COVID-19 vakcinācijas vai COVID-19 pārslimošanas sertifikāts.

  • darbu dinamiskā un mūsdienīgā vidē ar labu materiāli tehnisko aprīkojumu;
  • pienākumu apjomam un sarežģītībai atbilstošu atalgojumu;
  • piemaksas atbilstoši ieguldītajam darbam, kompetences līmenim un darba stāžam organizācijā;
  • veselības apdrošināšanu;
  • atalgojumu 900 EUR bruto pārbaudes laikā, un EUR 1000 bruto pēc pārbaudes laika.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt sadaļā "Pieteikties" līdz 5. februārim (ieskaitot).

Uz darba interviju tiks uzaicināti kandidāti, kuri tiks izvirzīti 2. atlases kārtai. Darba intervijas notiks attālināti Zoom platformā.

Nosūtot savu CV un motivācijas vēstuli, Jūs piekrītat personīgo datu apstrādei personāla atlases vajadzībām. Pēc konkursa noslēguma visi personas datu tiks dzēsti.