Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatveža palīgs - noliktavas uzskaitvede/-is

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Darbs ar programmu "1c.8.1 Uzņēmums"
  • Noliktavas preču uzskaite (pavadzīmju, pasūtījumu, rēķinu, inventarizācijas, cenu lapas, kalkulācijas, norakstīšanās aktu-apstrāde un ievade)
  • Preču pieņemšana uzskaite, saskaņā ar ienākošajiem dokumentiem
  • Piegādātās/saņemtās preces pieņemšana noliktavā
  • Pārdoto preču pavadošo dokumentu sagatavošana
  • Piegādātās/pārdotas preces izsniegšana pasūtītājiem
  • Pirmdokumentu ievade un apstrāde
  • Grāmatvedības atskaites, dokumentu sagatavošana

Prasības kandidātiem

  • Prasme un pieredze darbā ar programmu "1c.8.1 Uzņēmums"
  • Grāmatvedības pamatzināšanas pirmdokumentu ievadē un apstrādē
  • Vidējā vai augstākā izglītība (vēlams grāmatvedības jomā)
  • Obligāta darba pieredze
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Labas prasmes darbā ar datoru
  • Precizitāte, atbildīgums un plānošanas prasmes
  • Tehniskā domāšana tiks uzskatīta par priekšrocību

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • Dinamisku un atbildīgu darbu perspektīvā nozarē
  • Konkurēntspējīgu atalgojumu kompetences ietvaros
  • Labus darba apstākļus draudzīgā kolektīvā
  • Profesionālās pilnveides un attīstības iespējas

CV sūtīt uz e-pastu: alina(at)misura.lv

Darba sludinājuma numurs
#147496

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 24. maijs
Ievadīts:
2014. gada 10. maijs

MISURA – uzņēmums, kurš darbojas Latvijas tirgū sākot ar 2006.gadu.
Nodarbojās tirdzniecības un projektēšanas nozarēs, piedāvā ekskluzīvā apgaismojuma ķermeņus, dizaina mēbeles un augstākā līmeņa elektroinstalācijas preces.

Darba vakanci, piedāvājam mūsu ofisā, kurš atrodas Rīgā, Ūnijas 8a.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!