Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Grāmatveža palīgs/dze

CV MARKET klients

Darba apraksts

Jūs labi pārzināt grāmatvedību un nebaidāties sarežģītiem uzdevumiem? Jums patīk plānot! Jums ir milzīga vēlme sasniegt to, lai Jūsu atbildības sfērā viss tiktu
sakārtots?

Prasības kandidātiem

Tad mēs Jums piedāvājam grāmatveža palīga vietu mūsā uzņēmumā. Mēs nepiedāvāsim Jums milzīgu algu, toties Jūsu atbildības sfērā būs dažādas
grāmatvedības operācijas.

Uzņēmums piedāvā

Mums ir svarīgi Jūsu iepriekšējie darba rezultāti.
Lai pieteiktos Jūsu izvēlētai vakancei lūdzu ievadiet šo saiti
vai sūtiet CV uz mūsu e-pastu.

Darba sludinājuma numurs
#153214

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 3. februāris
Ievadīts:
2015. gada 14. janvāris

Skatīt visu