Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Hipermārketi aicina uz tikšanos!

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 9979

Darba sludinājuma numurs

9979

Darba apraksts

IEGŪSTI ŠO DARBU, ATNĀKOT UZ TIKŠANOS

12. janvārī hipermārketā MOLS, Krasta ielā 46, Rīgā
19. janvārī hipermārketā LIELIRBES IELĀ 29, Rīgā
26. janvārī hipermārketā ALFA, Brīvības ielā 372, Rīgā

plkst. 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 vai 18:00
TIEKAMIES RIMI HIPERMĀRKETU TELPĀS PIE INFOCENTRA

Prasības kandidātiem

Gaidām visus neatkarīgi no iepriekšējās darba pieredzes uz tikšanos ar veikala vadību un personāla speciālistu. Tikšanās laikā varēsiet iepazīties ar mūsu uzņēmumu, darbu RIMI veikalos, uzdot sev interesējošos jautājumus un pievienoties mūsu komandai jau šodien!

Mēs piedāvājam darbu kasieriem, pārdevējiem un veikalu noliktavu darbiniekiem Rimi lielveikalos, hipermārketos un Supernetto veikalos.

Regulārs atalgojums. Iespēja nopelnīt vairāk. Apmaksātas virsstundas. Nomaksāti nodokļi. Visas sociālās garantijas.
Izdevīgs darba grafiks. Iespēja strādāt pilna vai nepilna laika darba dienu. Darbs tuvu pie mājām.
Mūsdienīga, draudzīga un patīkama darba vide. Cieņa un godīga attieksme no darba devēja puses.
Iespēja apgūt profesiju un veidot karjeru uzņēmumā. Apmācība.

Cita informācija

Pieteikties darbam Jūs varat arī aizpildot pieteikuma anketu jebkurā no mūsu veikaliem vai atsūtot savu pieteikumu uz SIA RIMI Latvia Personālvadības departamentu A.Deglava ielā 161, Rīgā, LV-1021, fakss 7045545, www.rimi.lv; e- pasts: personals@rimibaltic.com

Iegūt darbu RIMI tagad ir iespējams arī piezvanot pa
BEZMAKSAS informatīvo tālruni 8007464 (800RIMI)

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 27. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 6. janvāris

RIMI Baltic ir viens no lielākajiem pārtikas un ātrās aprites preču mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā, kas Latvijā darbojas ar klientu iecienītiem veikalu tīkliem - RIMI lielveikaliem, RIMI hipermārketiem un Supernetto zemo cenu veikaliem.