Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Iekārtu apkalpojošais personāls

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 25442

Darba sludinājuma numurs

25442

Darba apraksts

  • Telekomunikaciju iekārtu (PBX, GSM, bezvadu maršrutētāju un platjoslas savienojumu) apkalpošana

Prasības kandidātiem

  • vēlama iepriekšēja pieredze darbā ar telekomunikāciju centrālēm vai bezvadu maršrutētājiem, vai radio savienojumiem
  • labas datorzināšanas
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte un analītiskā domāšana
  • spēja efektīvi organizēt savu darbu
  • labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

  • atbildīgu un interesantu darbu augošā kompānijā
  • konkurētspējīgu atalgojumu un motivējošu bonusu sistēmu
  • izaugsmes un apmācības iespējas
  • iespējams apvienot ar mācībām

Cita informācija

Pieteikumus un CV ar norādi „Konkursam uz Iekārtu apkalpojošo personālu” sūtīt uz SIA Telegrupa Globāla Akadēmijas laukums 1-1017, Rīga, LV-1050 vai elektroniski cv@tglobal.lv
Pieteikumu pieņemšanas termiņš: līdz 2007.gada 31.jūnijam.

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze vai nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 4. jūlijs
Ievadīts:
2007. gada 12. jūnijs

Telegrupa Globāla strauji attīstās, tādēļ aicinām TGlobal enerģiskajai komandai pievienoties zinošus un talantīgus darbiniekus.