Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Iekārtu mehāniķis/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:

  • Veikt ražošanas iekārtu un līniju, to mehānismu un mezglu, hidraulisko un pneimatisko sistēmu remontus un apkopes.
  • Veikt ražošanas iekārtu regulēšanu un pārbaudi.
  • Nodrošināt ražošanas iekārtu un uzturošo sistēmu drošu darbību.
  • Darbs ar tehnisko dokumentāciju.

Prasības kandidātiem

  • Profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība.

  • Vēlama pieredze ražošanas iekārtu un mehānismu tehniskā apkopē un remontu veikšanā.

  • Vēlamas zināšanas mehānikā, pneimatikā un hidraulikā.

  • Vēlamas iemaņas metināšanā.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Amatam nepieciešamās apmācības, kompetentu un draudzīgu kolēģu atbalstu.
  • Darbu stabilā, starptautiskā, ražošanas uzņēmumā.
  • Atalgojums pārbaudes laikā no 1150.00 EUR (bruto) par 4 dienu darba nedēļu.
  • Bonusu sistēmu (pēc pārbaudes laika).
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).
  • Šobrīd nepilns darba laiks (32 stundas nedēļa, pirmdiena - ceturtdiena).

Darba sludinājuma numurs
#209599