Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Iekraušanas/izkraušanas darbu tehnologs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 22713

Darba sludinājuma numurs

22713

Darba apraksts

1. Iekraušanas/izkraušanas darbu tehnoloģijas izstrāde.
2. Noliktavas procesu un kravas izvietojuma tehnoloģiju izstrāde.
3. Materiāla pārstrādes un pirmspārdošanas sagatavošanas tehnoloģiju izstrāde.
4. Tehnoloģisko karšu izstrāde, iekļaujot apjomu, ražīgumu, mehānismu izmantošanu u.t.t., saskaņā ar visam tehnoloģiskam shēmām.
5. Ieteikumu sagatavošana ekonomiski visizdevīgāko tehnoloģisko shēmu izvēlē.
6. Iekraušanas/izkraušanas darbu veikšanas visefektīvākā pārkraušanas mehānismu izmantošana un izvēle.
7. Iekraušanas/izkraušanas darbu veikšanas visefektīvākā kravas satveršanas mehānismu izmantošana un izvēle.
8. Jaunu noliktavas mehānismu iegādes projektu sagatavošana un pamatošana.
9. Kontrole par Iekraušanas/izkraušanas darbu tehnoloģiju ievērošanu un izpildi.
10. Pārkraušanas mehānismu efektīvas izmantošanas analīze (sadarbībā ar normētāju).
11. Noliktavas platības kravas izvietošanas efektīvas izmantošanas analīze.
12. Noliktavas darbaspēka efektīva izmantošana (sadarbībā ar normētāju).
13. Stropētāju un noliktavas darbinieku apmācība saskaņā ar izstrādātajam tehnoloģiskajām shēmām.
14. Ražošanas un saimniecības darbu normu izstrāde (sadarbībā ar normētāju).

Prasības kandidātiem

- tehnologa profesionālā pieredze vairāk par trim gadiem noliktavās vai ostā, saistībā ar iekraušanas/izkraušanas darbu tehnoloģijas izstrādi un ieviešanu;
- zināšanas par mūsdienu tehnoloģisko procesu noliktavās;
- vadīšanas prasme;
- akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā tehniskā izglītība;
- darba valodas: latviešu, krievu, runā un rakstos;
- augsta atbildības sajūta, spēja vadīt citus darbiniekus;
- labas datora prasmes, analītiķa domāšana.

Uzņēmums piedāvā

- iespēju strādāt lielā un stabilā uzņēmumā;
- konkurētspējīgu, ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu;
- lieliskus darba apstākļus un sociālās garantijas;
- iespēju strādāt starptautiskā darba vidē un profesionālās izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz š.g. 27. aprīlim

AS SEVERSTAĻLAT Braslas iela 24, Rīga, LV- 1035
Fakss: 7074068, Tālrunis: 7074089; 7074081 E-pasts: gita_kvite@ssl.lv, personnel@ssl.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 27. aprīlis
Ievadīts:
2007. gada 4. aprīlis

AS “Severstaļlat” ir uzņēmums, kura galvenais darbības virziens ir metāla tirdzniecība un ar to saistītie pakalpojumi.