Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Iekšdarbu meistars/-e

CVMarket.lv klients
Gulbene

Darba apraksts

Ir jāzina:

  • savstarpēji saistīto darba procesu izpildes secība, to racionāla organizācija, darba režīmi;
  • darba aizsardzības un vides aizsardzības, darba tiesisko attiecību normas.

Ir jāatbild:
  • par uzdotā darba norisi un rezultātiem; par uzticētajiem darba līdzekļiem un priekšmetiem;
  • par citu savā darbībā skarto personu drošību;
  • par iekšējās darba kārtības ievērošanu;
  • par vadītāja rīkojumu vai norādījumu pildīšanu.

Prasības kandidātiem

  • Vidējā profesionālā izglītība, amatizglītība.
  • Iepriekšēja pieredze celtniecībā.
  • Autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#175811