Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Darba sludinājuma numurs #773

Iepirkšanas direktors

CV MARKET klients

Darba apraksts

-organizēt, plānot un kontrolēt medikamentu un medicīnas preču iepirkšanu;
-atbilstoši tirgus pieprasījumam un uzņēmuma stratēģijai slēgt līgumus ar piegādātājiem;
-sadarbībā ar piegādātājiem organizēt medikamentu izplatīšanu zāļu lieltirgotājiem Baltijā.

Prasības kandidātiem

-augstākā izglītība;
-darba pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību;
-ļoti labas komunikācijas spējas, precizitāte un atbildības izjūta;
-latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
-pieredze darbā ar datoru;
-B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

-interesantu darbu draudzīgā kolektīvā;
-atalgojumu atbilstoši padarītajam darbam;
-apmācības un attīstības iespējas.

Cita informācija

Pieteikumus un CV angļu valodā lūdzam sūtīt ar norādi Konkursam.

Darba sludinājuma numurs
#773

Sludinājums publicēts līdz:
20 augusts 2003
Ievadīts:
01 augusts 2003

Starptautisks medikamentu un medicīnas preču vairumtirdzniecības uzņēmums Latvijā.

Skatīt visu