Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Iepirkšanas vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

- izstāžu un semināru organizēšana;
- uzņēmuma mājas lapas atbalsts;
- katalogu veidošana un dizains;
- akcijas/reklāmas kampaņas organizēšana;
- uzņēmuma produktu virzīšana tirgū;
- preču krājumu plānošana;
- preču pasutīšana;
- darbs ar piegādātājiem.

Prasības kandidātiem

- vēlama tehniskā vai ekonomiskā izglītība;
- pieredze marketingā un/vai darbā ar iepirkumiem;
- labas komunikācijas spējas;
- spēja strādāt komandā;
- datorprasmes;
- teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
- augsta atbildības sajūta, precizitāte;
- aktivitāte, iniciatīva.

Uzņēmums piedāvā

- interesantu darbu stabilā uzņēmumā;
- apmacības un izaugsmes iespējas;
- konkurētspējīgu atalgojumu, saistītu ar darba rezultātiem;
- sociālās garantijas;
- veselības apdrošināšanu.

Darba sludinājuma numurs
#154107

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 19. marts
Ievadīts:
2015. gada 19. februāris

SIA „Installs” nodrošina elektromateriālu un to komponenšu vairumtirdzniecību. Piedāvājam plašu elektropreču klāstu no vairāk nekā 50 Eiropas un Pasaules ražotājiem (ieskaitot Vāciju, Poliju, Baltkrieviju, Franciju, Spāniju, Itāliju, Zviedriju, Somiju, Beļģiju, Čehiju, Turciju, Dāniju, Latviju, Krieviju, Lietuvu).

Strādājam tikai ar selektīvi izvēlētiem ražotājiem, kas nodrošina augstu produkcijas kvalitāti un sniedz nepieciešamo sadarbības elastību.

Mūsu galvenā prioritāte:
Nodrošināt klientam nepieciešamo produktu un piegādāt to vēlamajā laikā. Nodrošinām lielisku servisu un izdevīgus sadarbības nosacījumus. Mēs turam savus solījumus!

Mūsu pamatvērtības:
Stipra, apmācīta un motivēta profesionāļu komanda, kas pastāvīgi pilnveidojas. SIA „Installs” darbinieku pieredze elektromateriālu tirdzniecības nozarē – vairāk nekā 10 gadi.

Mūsu darbiniekiem ir ievērojama pieredze, strādājot starptautiskos uzņēmumos gan vadības, gan ar tirdzniecību saistītās pozīcijās, kas ļauj pārņemt nozares labāko praksi un apvienojot ar uzņēmuma nodrošināto elastību, lai sniegtu lielisku klientu apkalpošanu.

Mēs pastāvīgi pilnveidojamies un paplašinām savu piedāvājumu ar jauniem, kvalitatīviem produktiem, attīstām sadarbību ar jauniem uzticamiem piegādātājiem.

Skatīt visu