Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Iepirkumu konsultants

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Viens no Firmas L4 darbības virzieniem ir vadības konsultāciju sniegšana, tai skaitā konsultācijas valsts un pašvaldību iepirkumos (public procurement). Mūsu klienti ir valsts un pašvaldību iestādes un uzņēmumi, sabiedrisko pakalpojumu uzņēmumi, kā arī privāti uzņēmumi. Konsultācijas iepirkumu jautājumos ietver iepirkumu plānu sagatavošanu, konsultācijas likumdošanā, konkursu un un cenu aptauju dokumentācijas sagatavošanu, tipveida iepirkumu dokumentācijas un procedūru izstrādi, konsultācijas piedāvājumu sagatavošanā, klienta interešu pārstāvību slēdzot iepirkuma līgumus un sūdzību izskatīšanā, atzinumu sniegšana, kā arī konsultācijas līgumu administrēšanas gaitā.

Darba pienākumi:
* sniegt klientiem augstākminētās konsultācijas iepirkumu jautājumos, t.sk. gatavot iepirkumu dokumentāciju atbilstoši Latvijas Republikas likumu par valsts un pašvaldību kā arī sabiedrisko pakalpojumu uzņēmumu iepirkumiem, ES direktīvu un FIDIC prasībām;
* sadarboties ar tehniskajiem ekspertiem iepirkumu dokumentācijas tehnisko sadaļu gatavošanā;
* vadīt sav uzticētos projektus, t.sk. projekta budžetu, apakšuzņēmējus, kvalitāti un termiņus;
* gatavot piedāvājumus dalībai konkursos;
* piedalīties citos konsultāciju un pētījumu projektos.

Prasības kandidātiem

* Vismaz 2 gadu pieredze darbā ar valsts un pašvaldību iepirkumiem;
* Vismaz 5 gadu darbu pieredze kā speciālistam, ierēdnim, ekspertam vai konsultantam;
* Priekšroka kandidātiem ar pieredzi konsultanta darbā;
* Labas datorzināšanas (t.sk. MS Word eksperta līmenī);
* Prasme plānot un organizēt savu darbu;
* Ļoti labas angļu valodas zināšanas, t.sk. jāpārzin iepirkumu un līgumu terminoloģija (jāvar sagatavot iepirkuma dokumentācija angļu valodā);
* augstākā izglītība.

SIA “Firma L4” ir viena no vadošajām Latvijas inženieru konsultantu kompānijām, kas darbojas jau 10 gadus.
Piedāvājam:
* Veselības apdrošināšana atbilstoši uzņēmuma darbinieku veselības apdrošināšanas politikai;
* Labus darba apstākļus modernā birojā;
* Darbu pie daudzveidīgiem projektiem;
* Draudzīgu kolektīvu, t.sk. kolektīvus atpūtas pasākumus;
* Darba pienākumiem atbilstošu atalgojumu, t.sk. prēmijas;
* Stabilitāti un izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Darba vieta: Rīga, Jelgavas iela 90
Darba laiks: 8.00 - 17.00 vai 8.30 - 17.30, pusdienas pārtraukums
Darba slodze: pilna
Vēlamais uzsākšanas datums: nekavējoties
Pārbaudes laiks: 3 mēneši
Papildus informācija par uzņēmumu www.L4.Lv

Lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli Zanei Ešenvaldei pa faksu 7500180 vai e-pastu zane@L4.Lv līdz 15.03.2005

Darba sludinājuma numurs
#7588