Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Iepirkumu speciālista asistents /-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Sagatavot preču piedāvājumus akcijām un regulāri tos atjaunot;
  • Regulāri atjaunot un apstrādāt Pārdošanas katalogu;
  • Apkopot un sagatavot pasūtījuma veikšanai nepieciešamo informāciju;
  • Veikt pasūtījumus vietējiem piegādātājiem;
  • Izskatīt un novērtēt jaunu piegādātāju piedāvājumus;
  • Būtu vēlams pārzināt DynamicAx programmu, orientēties galvenajos programmas procesos. Ja nepieciešams, spēt savadīt pasūtījumus un tos nogrāmatot;
  • Veikt nepieciešamos tulkojumus;
  • Sagatavot nepieciešamo informāciju preču kartiņu veidošanai sistēmā;
  • Kārtot sūdzības un sekot kredīt-rēķinu saņemšanai.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība;
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas gan rakstiski gan mutvārdu;
  • Labas saskarsmes iemaņas, pozitīva attieksme;
  • Prasme saprasties ar piegādātājiem;
  • Labas datorprasmes;
  • Mērķtiecība, augsta atbildības sajūta;
  • Būtu vēlams pārzināt Dynamic Ax atbilstoši amata prasībām;
  • Datorlietotāja iemaņas MS Office līmenī.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā un veiksmīgā uzņēmumā;
  • Garantētu atalgojumu;
  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Atsaucīgus un draudzīgus darba kolēģus.

Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info(at)arkolat.lv līdz 2013. gada 29. jūlijam.

Darba sludinājuma numurs
#140520

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 29. jūlijs
Ievadīts:
2013. gada 15. jūlijs

ARKOLAT SIA ir Latvijā lielākais Trauku un mājsaimniecības preču izplatīšanas uzņēmums, dibināts 1994. gadā, Tirgus līderis Horecas sektorā, uzņēmumu un veikalu tīklu apgādē ar traukiem, virtuves piederumiem un mājsaimniecības precēm (10 000 dažādu preču).

Skatīt visu