Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Intervija notiks attālināti
Darbs no mājām

IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E

CVMarket.lv klients
Cēsis, darbs no mājām

Intervija notiks attālināti Darbs no mājām

Darba apraksts

Realizēt amata misiju:

Es organizēju savlaicīgu un optimālu izejmateriālu pasūtīšanu un uzskaiti, lai  nodrošinātu efektīvu un  nepārtrauktu ražošanas procesu.

Tev uzticēsim:

  • izejmateriālu iepirkumu plāna sastādīšanu atbilstoši uzņēmuma ražošanas plānam;
  • organizēt savlaicīgu un optimālu izejmateriālu pasūtīšanu, nepārtraukta ražošanas procesa nodrošināšanai;
  • iepirkuma materiālu specifikācijas izstrādi, jauno izejmateriālu testēšanas organizēšanu;
  • izejmateriālu iepirkumu konkursu organizēšanu, piegādātāju atlasi, alternatīvo piegādātāju nodrošināšanu;
  • izejmateriālu iepirkumu līgumu slēgšanu, to nosacījumu izpildes kontroli, ikdienas komunikāciju ar piegādātājiem, aktuālo un kvalitātes jautājumu risināšanu;
  • atbildībā esošo izejmateriālu administrēšanu uzskaites sistēmās;
  • iepirktā izejmateriāla krājumu vadību.

Prasības kandidātiem

Vēlamies, lai Tev ir:

  • nozarei un amatam atbilstoša augstākā izglītība ar 2-3 gadu pieredzi iepirkumu plānošanā;
  • spēja darboties patstāvīgi;
  • labas komunikācijas, pārrunu vadības prasme;
  • spēja analizēt skaitlisku informāciju un veikt matemātiskos aprēķinus Excel;
  • teicamas svešvalodu zināšana;
  • MS Office prasmes pieredzējuša lietotāja līmenī, pieredze darbā ar krājuma vadības sistēmām;
  • gatavība doties komandējumos.

Uzņēmums piedāvā

Mēs Tev piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu starptautiskā vidē lielākajā alus darītavā Latvijā;
  • atbalstu profesionālās kompetences paaugstināšanai;
  • labus darba apstākļus, sociālās garantijas, veselības aun nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • atalgojumu 1200-1500 EUR bruto mēnesī, atkarībā no pieredzes un kvalifikācijas;
  • Darbu laiku: darba dienās no 08:00-17:00;
  • Darbu Cēsīs ar daļējām attālināta darba iespējām.

Darba sludinājuma numurs
#1073131