2023-04-13 14:47:21

Iepirkumu vadītājs/-a DIY preču segmentā

CVMarket.lv klients
No 1500 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Paplašinoties uzņēmuma darbībai, vairumtirdzniecības uzņēmums SIA "MIG Baltic" aicina darbā iepirkumu vadītāju DIY preču segmentā (instrumenti, elektropreces).

Pienākumi:

  • Organizēt iepirkumu nodaļas darbu.
  • Tirgus analīze un izpēte.
  • Nodrošināt pasūtījumu izpildes kvalitāti un termiņus.
  • Darbs ar esošajiem un potenciālajiem piegādātājiem.

Prasības kandidātiem

Obligātas prasības kandidātiem:

  • Pieredze darbā ar DIY preču segmentu.
  • Pieredze tirdzniecībā un izpratne par vairumtirdzniecības specifiku.
  • Labas komunikācijas spējas un prasme patstāvīgi risināt nestandarta situācijas.
  • Angļu un krievu valodas zināšanas.
  • Spēja strādāt gan individuāli, gan komandā.
  • Iniciatīva, mērķtiecība un apzinīga attieksme pret darbu.

Prasības kandidātiem kā priekšrocība:

  • Labas datora pārvaldīšanas prasmes.
  • Pieredze komandas vadībā.
  • Pieredze darbā ar starptautiskiem piegādātājiem.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Profesionālu komandu un atbalstu darba procesā.
  • Darba pienākumiem atbilstošu aprīkojumu.
  • Pieredzei un zināšanām atbilstošu atalgojumu.
  • Atalgojuma motivācijas sistēmu.
  • Darba alga sākot no 1500 (bruto).

CV un pieteikumu vēstuli lūdzam sūtīt ar norādi "Vairumtirdzniecības iepirkumu vadītājs/-a".