2023-04-13 14:47:21

Iesaiņotājs/-a Saldējuma ražotnē

CVMarket.lv klients
550 - 750 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

AS "Rīgas piena kombināts" aicina darbā iesaiņotāju Saldējuma ražotnē (uz sezonas laiku).

Mēs Tev uzticēsim:

  • Darbu pie saldējuma gatavošanas līnijas (konveijera).
  • Saldējuma iesaiņošanu, etiķešu līmēšanu, pārpakošanu u.c.

Prasības kandidātiem

Ja Tev ir:

  • Valsts valodas prasme pamata līmenī.
  • Fiziskā izturība un atbildīga attieksme pretdarbu.
  • Iespēja strādāt maiņu darbu.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā.
  • Dinamisku darba vidi.
  • Darba laiku pēc slīdošā grafika maiņās, arī nakts maiņas, 12 h darba laiku.
  • Bruto darba algu no 550 EUR līdz 750 EUR pirms nodokļu nomaksas par normālu darba laiku, kā arī piemaksu par nakts darbu, virsstundām, svētku dienām.
  • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus.
  • Nakts stundās bezmaksas transportu uz mājām (Rīgas robežās).

Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, sūti savu CV vai pieteikumu brīvā formā!

Jautājumu gadījumā, lūdzu zvanīt uz tel. nr. 25637319