Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Informācijas ievadīšanas operators/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 7878

Darba sludinājuma numurs

7878

Darba apraksts

Jūsu galvenie PIENĀKUMI būs:

·Preču datu precīza un savlaicīga ievadīšana datu bāzē;
·Datu bāzes uzturēšana, labošana un papildināšana;
·Dažādu preču raksturlielumu informācijas pārbaude un koriģēšana.

Prasības kandidātiem

Mūsu PRASĪBAS:

·Vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
·Darba pieredze mazumtirdzniecība un/vai datu apstrādes jomā;
·Precizitāte un atbildības sajūta;
·Angļu valoda sarunvalodas līmenī (krievu valodas zināšanas tiek uzskatītas par priekšrocību);
·Iespēja pielāgoties darbam maiņās;
·Labas iemaņas darbā ar datoru.

Uzņēmums piedāvā

Mēs PIEDĀVĀJAM:

·Dinamisku darbu augošā starptautiskā uzņēmumā;
·Izaugsmes iespējas;
·Profesionālas apmācību iespējas;
·Darbu draudzīgā kolektīvā;
·Stabilitāti un sociālās garantijas.

Cita informācija

Pieņem izaicinājumu un kļūsti par izcilu profesionāli, veidojot karjeru uzņēmumā, kur katrs darbinieks ir vērtība!

Jūsu CV un pieteikumu vēstules gaidīsim SIA “RIMI Latvia” Personālvadības departamentā A.Deglava ielā 161, Rīgā, LV- 1021 vai pa faksu 7045545, vai uz e-pastu: personals@rimibaltic.com līdz š.g. 10. maijam.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 10. maijs
Ievadīts:
2005. gada 28. aprīlis

Rimi Baltic ir viens no vadošajiem pārtikas un ātrās aprites preču mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā, kas Latvijā darbojas ar klientu iecienītiem veikalu tīkliem- Rimi lielveikaliem, Rimi hipermārketiem un Supernetto zemo cenu veikaliem.

Līdz ar mūsu straujo attīstību Baltijas tirgū aicinām mūsu komandā