Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Informācijas servisa aģents

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 25952

Darba sludinājuma numurs

25952

Darba apraksts

- Nodrošināt klientus ar informāciju tieši un/vai pa telefonu, konsultēt par lidostā pieejamiem pakalpojumiem;
- Nodrošināt paziņojumu un informācijas ziņojumu operatīvu izziņošanu lidostas termināla publiskās apziņošanas sistēmā pēc attiecīgā pieprasījuma;

Prasības kandidātiem

- vidējā izglītība;
- teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas (vēl citu valodu prasme tiek uzskatīta par priekšrocību);
- labas datorlietotāja iemaņas;
- precizitāte darbu izpildē un augsta atbildības izjūta;
- komunikabilitāte, atsaucīga un labvēlīga attieksme pret klientu.

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Lidosta - lieliska starta vieta Tavas karjeras lidojumam!

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2007. gada 22.jūnijam savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi uz kādu amatu pretendējat:

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7211767;
pa e-pastu – vakance@riga-airport.com.

Ja līdz 2007.gada 13.jūlijam pretendents nesaņem atbildi, tas nozīmē, ka viņš attiecīgo atlases kārtu nav izturējis.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 22. jūnijs
Ievadīts:
2007. gada 11. jūnijs