Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Informācijas sistēmas administrators - tehniķis

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Web-lapu izstrāde, ieviešana un attīstīšana Globālajā Tīklā;
Datu apmaiņas sistēmu mainīšana, informācijas materiālu izvietošana, grozīšana un dzēšana, jaunu lietojumprogrammu attīstīšana;
darbs veikalos ar datortehnikas tehnisko apkopi;
darbinieku konsultācijas un apmācība.

Prasības kandidātiem

  • augstāka, nepabeigta augstāka, vidēja-tehniska izglītība
  • zināšanas Lan, Ethernet tīklu jomā
  • tīklu arhitektūras pārzināšana
  • pieredze datoru un serveru montēšanā, instalēšanā, administrēšanā tai skaitā :
  • pieredze MS DOS, Windows 98-XP, Windows Server 2000-2003 serveru un datoru montēšanā, instalēšanā un administrēšanā
  • pieredze SQL Server 2000-2005 instalēšanā un administrēšanā
  • serveru platformu un datoru dzelzs struktūras tehniskajās zināšanas
  • datoru pereferijas ierīces pārzināšana
  • labas komunikācijas prasmes, atbildība un iniciatīva
  • iespēja strādāt pēc grafiķa sestdienās, svētdienās
  • personīgais auto un iespēja to izmantot darba vajadzībām

Uzņēmums piedāvā

  • ņemt tiešu dalību veikalu tikla attīstībā Latvijā
  • lieliskas pašattīstības iespējas
  • atbalstu jaunām idejām un risinājumiem
  • draudzīgu, radošu kolēģu kolektīvu un labu darba atmosfēru
  • labu darba novērtējumu atbilstoši Jūsu kvalifikācijai un sasniegumiem!

Cita informācija

Lūdzam nosūtīt CV un pieteikuma vēstuli ar amata nosaukumu. Aicināsim ofisā Iļģuciemā uz darba interviju pēc Jūsu CV atlases, darba dienās līdz plkst. 18.00.

  • CV lūdzam nosūtīt uz e-pasta adresi: tamara.t@nelda.lv

Darba sludinājuma numurs
#46784