Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Informācijas sistēmu izstrādes vadītājs/-a / Руководитель разработки информационных систем

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Vadīt web bazētu sistēmu ieviešanu/izstrādi, organizēt komunikāciju ar klientu un izstrādes komandas darbu
  • Izstrādes komandas organizēšana un uzdevumu izpildes kontrole
  • Projekta laika un cilvēkresursu plānošana
  • Pilna sistēmas ieviešanas/izstrādes cikla vadība no prasību analīzes līdz sistēmas nodošanas ekspluatācijā
  • Organizēt projekta darbu, nodrošinot projekta izpildi augstā kvalitātē un atrunātos termiņos

Обязанности:
  • Руководство разработкой/внедрением web базированных информационных систем, организация коммуникации с клиентом и работ по разработке
  • Организация работы команды разработчиков и контроль выполнения задач
  • Планирование загрузки разработчиков и времени реализации проекта
  • Руководство полным циклом разработки/внедрения информационных систем от анализа требований до сдачи системы в эксплуатацию
  • Организация проектной работы, обеспечивая высокое качество выполнения работы, а также соблюдение обозначенных сроков

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība IT jomā
  • Pierādāmi sasniegumi veiksmīgu sistēmu ieviešanas vadībā
  • Vismaz 5 gadu pieredze IT projektu vadība
  • Stratēģiskā domāšana un spēja rast risinājumu sarežģītās nestandarta problemsituācijās
  • Plašas zināšanas dažādas tehnoloģijas un programmēšanas valodās
  • Lieliskās komunikācijas un personālvadības prasmes, proaktivitāte, precizitāte, spēja būt līderim un uzņemties atbildību
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas prasmes

  • Высшее образование в сфере ИТ
  • Доказуемый опыт успешного руководства внедрения информационных систем
  • Опыт руководства ИТ проектами не менее 5 лет
  • Стратегическое мышление и умение находить решения в сложных, нестандартных ситуациях
  • Широкие знания различных технологий и языков программирования
  • Умение находить с людьми общий язык, проактивность, точность, готовность быть лидером и брать на себя ответственность
  • Хорошие знания латышского, русского и английского языков

  • Aizraujošo, atbildīgu un izaicinājumu pilnu darbu augošā uzņēmuma
  • Motivējošo atalgojuma sistēmu
  • Atvērtu, draudzīgu un kompetentu darba vidi

Мы предлагаем
  • Интересную, ответственную работу в развивающейся компании
  • Конкурентоспособную систему оплаты труда
  • Открытый, дружный коллектив

Kontaktinformācija:
Kontaktpersona: Anatolijs Krivkins
Tel: 25502015
E-pasts: Anatolijs.krivkins(at)belam.lv
www.belam.lv

Darba sludinājuma numurs
#132827

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 6. decembris
Ievadīts:
2012. gada 6. novembris

SIA Belam-Rīga ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā kas darbojas informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju jomā. Belam-Rīga klientu vidū ir vadošie Latvijas un Eiropas kompānijas: Latvijas Dzelzceļš, DnB Banka, BTA, MSC, Tele2. Sakarā ar informācijas sistēmu izstrādes virziena attīstību:

SIA Belam-Rīga одна из ведущих латвийских компаний в сфере информационных технологий и телекоммуникаций. Среди клиентов Belam-Rīga ведущие латвийские и международные компании: Latvijas Dzelzceļš, DnB Банк, BTA, MSC, Tele2. В связи с развитием направления разработки информационных систем, приглашаем в свою команду:

Skatīt visu