Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Infrastruktūras pārvaldības daļas Lietojumu administrators

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

IS uzturēšana:
IS administrēšana, atbilstoši ekspluatācijas prasībām;
IS incidentu un problēmu risināšana;
Konsultēšana par IS ekspluatāciju un darbību;
Dalība izmaiņu pieprasījumu realizācijā, testēšanā un akceptēšanā.
IS ekspluatācijas dokumentācijas uzturēšana.
Dalība IS izstrādes un ieviešanas projektos.
Izstrādāt metodiskos un uzskates materiālus, kā arī lietotāju rokasgrāmatas IS un IT lietotājiem, un nodrošināt to izplatīšanu, lai veicinātu ērtu un ātru IS lietošanu. Nodrošināt šo materiālu atbilstību aktuālajai situācijai.
Apkopot un analizēt IS lietošanas gaitā radušos problēmu cēloņus un savas kompetences ietvaros sagatavot rekomendācijas to novēršanai.
Rūpēties par pienākumu izpildei nepieciešamo zināšanu apguvi un savas kompetences celšanu

Prasības kandidātiem

Amata veikšanai nepieciešama augstākā vai augstākā nepabeigtā vai vidējā tehniskā izglītība biznesa vadības, inženierzinātnes vai līdzīgās zinātnes.
Vismaz 2 gadu pieredze darbā ar informācijas sistēmu administrēšanu vai atbalsta sniegšanu to lietotājiem.
Valsts valodas zināšanas atbilstoši 3.līmeņa A pakāpei, krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.
Spēja strādāt patstāvīgi, organizēt savu darbu, lai nodrošinātu darbinieka funkciju un pienākumu izpildi, kā arī noteikt prioritātes.
Prasme un iemaņas strādāt ar datoru un biroja tehniku.
Zināšanas un iemaņas lietišķo biroja programmu lietošanā.
Iemaņas lietišķās dokumentācijas noformēšanā.
Spēja veidot darba attiecības ar sabiedrības struktūrvienību darbiniekiem, lai nodrošinātu no darbinieka atkarīgo biznesa procesu norisi un attīstību.
Spēja un prasme savas kompetences ietvaros izstrādāt un prezentēt jaunos metodiskos materiālus (instrukcijas, uzskates materiāli, informācijas sistēmas lietotāja rokasgrāmatas aktualizēšana), lai nodrošinātu kvalitatīvu un informācijas tehnoloģiju (turpmāk – IT) lietotājam saprotamu atbalstu.
Labas prezentēšanas iemaņas un komunikācijas spējas.

Uzņēmums piedāvā

garantētu atalgojumu
sociālās garantijas
veselības apdrošināšanu
izaugsmes iespējas

Cita informācija

CV ar norādi Konkursam lūdzam sūtīt uz Personāla darbības daļai, Cēsu ielā 31/6, Rīgā, LV-1012
e-pasts: personals@pasts.lv, tālr.67018936, fakss 67018922

Darba sludinājuma numurs
#47479