Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Inspektors/-e-patrulētājs/-a

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Viena no visstraujāk augošajām lidostām Eiropā! Aicinām darbā inspektorus/es - patrulētājus/as.

Darba pienākumi:

  • Veikt patrulēšanu Lidostas terminālī un nodrošināt sabiedriskās kārtības ievērošanu.
  • Veikt instrukcijās noteiktos aviācijas drošības pasākumus un pārbaudes Lidostas termināļa publiskajā un kontrolējamajā teritorijā un posteņos.
  • Sadarboties ar Lidostas, kā arī citu valsts iestāžu darbiniekiem.

Darbs maiņās: 4 strādā / 4 brīvas, dienas un nakts maiņās no plkst. 7:00 līdz 19:00 vai no plkst. 19.00 līdz 7:00.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: vismaz vidējā.
  • Datorprasmes: MS Office .
  • Valodu zināšanas: LV - augstākajā līmenī (C1), ENG - sarunvaloda, RUS - sarunvaloda.
  • Apsardzes sertifikāts.
  • Nepieciešama pieredze sabiedriskās kārtības nodrošināšanā.
  • Vērīgums un augsta atbildības sajūta.
  • Prasme strādāt komandā un sadarboties.
  • Noturība stresa situācijās.
  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.
  • Atbilstība likuma «Par aviāciju» 57.1. pantam.

Uzņēmums piedāvā

Cik nopelnīsi?

  • Amatalga no 5,27 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas.
  • Piemaksas par virsstundām, darbu nakts laikā un svētku dienās.
  • Atvaļinājuma bonuss papildus atvaļinājuma naudai vēl 70% apmērā no pamatalgas (no 2. darba gada).
  • Prēmijas par labi novērtētu darbu.
  • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika).
  • Pabalsti svarīgos dzīves gadījumos: laulība, bērna piedzimšana, Zinību diena u. tml.

Ko iegūsi papildus?
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Formas apģērbs un apavi + bezmaksas tīrīšana.
  • Neierobežotas izaugsmes iespējas.
  • Mācības profesijas apgūšanai lidostas amatiem un regulāra kvalifikācijas paaugstināšana.
  • Veikals darbiniekiem - preces ar īpašām atlaidēm.
  • Sporta un atpūtas pasākumi kopā ar kolēģiem un ģimenēm, pasākumi darbinieku bērniem.

Sūti CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "inspektors/e - patrulētājs/a" līdz 06.11.2019. (darba uzsākšana 12.11.2019). Sazināsimies tikai ar nākamajai kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Piesakies un pārliecinies - te ir darbs, kas sniedz gandarījumu un ļauj talantiem attīstīties!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#201011

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 5.27 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 6. novembris
Ievadīts:
2019. gada 29. oktobris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu