Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Interneta mārketinga speciālists/e; Interneta veikalam

CV MARKET klients

Darba apraksts

Interneta veikala izveide, uzturēšana.
Google AdWords kampaņu veidošana, rezultātu analīze induviduāli vai sadarbībā ar aģentūru.
Darbs ar sociālajiem tīkliem - projektu virzīšana, komunikācija, auditorijas piesaiste.
Dalība reklāmas kampaņu izstrādē.
Tirgus tendenču un konkurentu aktivitāšu apzināšana.

Prasības kandidātiem

  • Atbildība, precizitāte un prezentēšanas prasmes.
  • Pieredze darbā ar SEO, Google AdWords un Google Analytics tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Mārketinga un tirgvedības pamatprincipu pārzināšana.
  • Interneta mārketinga pamatprincipu pārzināšana.
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Motivējošu atalgojumu.
  • Izausmes un apmācības iespējas.
  • Iespēja realizēt savas idejas un potenciālu.
  • Darba laiks – elastīgs un atrunājams ar tiešo vadītāju.

Darba sludinājuma numurs
#182332

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 9. aprīlis
Ievadīts:
2018. gada 27. marts

FREE FROM uzņēmums nodarbojas ar veselīga un atbildīga dzīvesveida produkcijas izplatīšanu vidējiem un lieliem uzņēmumiem Baltijas valstīs.

Pārtikas un nepārtikas preces, kuras ir brīvas no Glutēna vai Laktozes, vai Cukura, E, GMO, Sojas, Sāls, Olām, kuras ie pirmērtas dažādu diētu un dzīveida atbaltītājiem - BIO, Paleo, Vegan.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!