Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

INTERNETA VEIKALA PROJEKTU VADĪTĀJS / РУКОВОДИТЕЛЬ ПРОЕКТАМИ ИНТЕРНЕТМАГАЗИНА

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Tev tiks uzticēts:

- Online tirdzniecības attīstības projektu izstrāde un īstenošana
- Sadarbība ar struktūrvienību speciālistiem interneta veikala sekmīgas
darbības jautājumos
- Operatīva cenu un akciju koriģēšana

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:

- Iniciatīva un radoša domāšana
- Prasme analizēt un sistematizēt informāciju
- Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu
- Precizitāte

Darbā Tev būs nepieciešams:

- Online tirdzniecības specifikas izpratne
- Pieredze IT projektu vadībā
- Vismaz 2 gadu sekmīga darba pieredze e-komercijā
- Pieredze darbā ar AdWords, Google Analytics
- Iemaņas darbā ar HTML
- Vēlama pieredze darbā ar Photoshop
- Teicamas krievu un angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

- Interesantu un dinamisku darbu stabilā kompānijā
- Profesionālu un draudzīgu komandu
- Izaugsmes iespējas
- Darbinieka priekšrocības
- Sociālās garantijas

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Interneta veikala projektu vadītājs" sūtīt uz e-pasta adresi

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju

Darba sludinājuma numurs
#164963