Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

INTERNETA VEIKALA PROJEKTU VADĪTĀJS / РУКОВОДИТЕЛЬ ПРОЕКТОВ ИНТЕРНЕТМАГАЗИНА

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tev tiks uzticēts:

Online tirdzniecības attīstības projektu izstrāde un īstenošana (apģērbi, apavi, aksesuāri)
Mājas lapas satura papildināšana
Operatīva cenu un akciju koriģēšana

Тебе доверят:

Разработку и реализацию проектов развития online торговли (одежда, обувь, аксессуары)
Наполнение домашней страницы
Оперативное регулирование цен и акций

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:

Iniciatīva un radoša domāšana
Prasme analizēt un sistematizēt informāciju
Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu

Darbā Tev būs nepieciešams:

Online tirdzniecības specifikas izpratne
Pieredze IT projektu vadībā
Vismaz 2 gadu sekmīga darba pieredze e-komercijā
Iemaņas darbā ar AdWords Analytics, Google Analytics
Augstākā izglītība IT jomā
Teicamas krievu un angļu valodas zināšanas

Лучших результатов добьешься, если Тебе присуще:

Инициатива и творческое мышление
Способность анализировать и систематизировать информацию
Способность самостоятельно организовать свою работу

В работе, Тебе понадобятся:

Понимание специфики интернетторговли
Опыт работы в реализации проектов в IT сфере
Успешный опыт работы в e-комерции (не менее 2 лет)
Навыки работы с AdWords Analytics, Google Analytics
Высшее образование в IT сфере
Отличные знания русского и английского языка

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

Interesantu un dinamisku darbu stabilā kompānijā
Profesionālu un draudzīgu komandu
Izaugsmes iespējas
Darbinieka priekšrocības
Sociālās garantijas

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Interneta veikala projektu vadītājs" sūtīt uz e-pasta adresi
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju
Sīkāka informācija pa tālruni +37167070772

Мы предлагаем:

Интересную и динамичную работу в стабильной компании
Профессиональный и дружный коллектив
Возможность карьерного роста
Преимущества сотрудника
Социальные гарантии

Для начала успешного сотрудничества необходимо:
CV и мотивационное письмо отправить на эл.адрес с пометкой
«Руководитель проектов интернетмагазина»
Свяжемся с теми, кого пригласим на рабочее интервью.
Подробная информация по тел. +371 67070772

Darba sludinājuma numurs
#154987

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 15. aprīlis
Ievadīts:
2015. gada 26. marts

Skatīt visu