Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Internetveikala pārdošanas speciālists/e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

SIA “Cita Santehnika”
Aicinām pievienoties savam kolektīvam!

INTERNETVEIKALA PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTI/-U

Galvenie darba pienakumi:

klientu un internetveikala pasūtījumu apkalpošana;
ienākošo zvanu apkalpošana;
ienākošo pasūtījumu apstrāde;
kvalitativi un apzinīgi pildit darba pienākumus;
citu vadības doto rīkojumu izpildišana;

Prasības kandidātiem

Prasības:

lieliskas komunikācijas prasmes;
pieredze līdzīga darbā;
teicamas latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas;
labas datorprasmes (MS Word, MS Excel, Axapta);
spēja strādat ar lieliem apjomiem un intensīvi;
komunikabilitāte un augsta atbildības sajūta;
vidējā vai augstākā izglītība;

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

dinamisku darbu stabilā užņēmumā;
atsaucīgu un draudzīgu atmosfēru kolektiva;
stabiluatalgojumu mēnesī
sociālās garantijas;
CV un motivācijas vēstuli sūtīt ar noradi “INTERNETVEIKALA PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS”
uz e-pastu.

Darba sludinājuma numurs
#160050