Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Internists/-e

CVMarket.lv klients
Tukuma novads

Darba apraksts

SIA "Tukuma slimnīca" aicina savā komandā ārstu internistu Terapijas nodaļā (profesijas kods: 2212104).

Prasības:

  • augstākā medicīniskā izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • sertifikāts attiecīgajā specialitātē;
  • pozitīva attieksme pret darbu;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas saskarsmes spējas, spēja strādāt komandā.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • atsaucīgus un profesionālus darba kolēģus
  • dienesta dzīvokli.

Atalgojums: no EUR 1045,- līdz EUR 1187,- (piemaksas atbilstoši darba likumam un

likumdošanai).

Gaidīsim Jūsu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207671