Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Inženieris - konstruktors

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Radioiekārtu mehānisko daļu projektēšana;
  • Ražošanas tehniskās dokumentācijas noformēšana.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība radioaparatūras konstruēšanas, aparātbūves vai mašīnbūves specialitātē;
  • Pieredze darbā ar projektēšanas programmām
  • AutoCad un SolidWorks;
  • Atbildības sajūta, precizitāte un rūpīgums.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi: Inga.Sirsnina@saftehnika.com

Darba sludinājuma numurs
#1900

Sludinājums publicēts līdz:
21 novembris 2003
Ievadīts:
05 novembris 2003

A/S SAF Tehnika ir perspektīvs un strauji augoš uzņēmums, kas nodarbojas ar telekomunikāciju un datu paraides aparatūras izstrādi, ražošanu un izplatīšanu un ir viens no MicroLink grupas uzņēmumiem.

Skatīt visu