Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Inženieris - konstruktors

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Radioiekārtu mehānisko daļu projektēšana;
  • Ražošanas tehniskās dokumentācijas noformēšana.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība radioaparatūras konstruēšanas, aparātbūves vai mašīnbūves specialitātē;
  • Pieredze darbā ar projektēšanas programmām
  • AutoCad un SolidWorks;
  • Atbildības sajūta, precizitāte un rūpīgums.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi: Inga.Sirsnina@saftehnika.com

Darba sludinājuma numurs
#1900

Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 21. novembris
Ievadīts:
2003. gada 5. novembris

A/S SAF Tehnika ir perspektīvs un strauji augoš uzņēmums, kas nodarbojas ar telekomunikāciju un datu paraides aparatūras izstrādi, ražošanu un izplatīšanu un ir viens no MicroLink grupas uzņēmumiem.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!