2023-04-13 14:47:21

IOS programmētājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

• Jaunu mobilo risinājumus ieviešana. Efektīva un kvalitatīva mobilo aplikāciju izstrādes nodrošināšana, izmantojot inovatīvākās risinājumu metodes;
• Mobilo platformu tirgus un inovāciju izpēte;
• Arhitektūras izveide atbilstoši prasībām;
• Programmatūras prasībām atbilstošu tehnoloģiju izmantošana;
• Nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanā.

Prasības kandidātiem

• Vismaz 2 gadu pieredze kā iOS programmētājam;
• Sapratne un zināšanas par mobilo platformu tirgu un jaunākajām inovācijām;
• Objektorientētās programmēšanas principu pārzināšana;
• Labas zināšanas par Objective-C, Cocoa andXcode;
• Sapratne par mobilo aplikāciju lietojamības un lietotāja pieredzes principiem;
• Pieredze iPhone un iPad aplikāciju veidošanā, vēlams publicēti AppStore;
• Prasme plānot, organizēt savu darbu ;
• Daudzpusīga personība, ar spēju uzņemties vadību un prasmi pieņemt sarežģītus lēmumus;
• Vēlme doties īsos darba komandējumos.
Vēlams:
• Labas prasmes UI dizainā;
• Pārliecība par savām spējām veidot dizaina priekšlikumus un maketus;
• Atbilstoša augstākā izglītība;
• Iemaņas darbā ar Android un .NET C#;
• Pieredze darbā ar WEB tehnoloģijām, piemēram, REST un JSON;
• Zināšanas par 2008. gada SQL Server vai jaunākām versijām;
• Pieredze darbā ar Aglie;
• Photoshop iemaņas.

• Darbu stabilā un konkurētspējīgā pasaules līmeņa IT kompānijā;
• Iespēju strādāt pie globāla mēroga projektiem, izmantojot jaunākās tehnoloģijas;
• Profesionālu un entuziastisku darba vidi;
• Profesionālās un personīgās attīstības iespējas;
• Konkurētspējīgu darba atalgojumu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas.