Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Īpašumu apsaimniekošanas speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Uzturēt ēkas inženiertehnisko sistēmu, iekārtu un tehnoloģisko iekārtu, kā arī transportu atbilstoši normatīviem aktiem un rīkojumiem;
  • organizēt inženiertīklu ekspluatāciju, remontdarbu norišu plānošanu, pārzināšanu un uzraudzīšanu un avāriju lokalizāciju;
  • organizēt ēkas un tās teritorijas labiekārtošanas un sanitārās apkopes darbus, kā arī organizēt teritorijas apsardzi;
  • nodrošināt darba aizsardzības, ugunsdrošības un bīstamo iekārtu ekspluatācijas noteikumu ievērošanu un izpildi;
  • veikt administratīvo un finansiālo darbību analīzi sagatavot atskaites;
  • veikt materiālu sagādi tehniskām un saimnieciskām vajadzībām;
  • plānot, izstrādāt un kontrolēt saimniecības budžetu

Prasības kandidātiem

  • augstākā tehniskā izglītība
  • obligāta darba pieredze ar īpašumu apsaimniekošanu saistītā sfērā vismaz 3gadi
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • augsta atbildības sajūta
  • prasme plānot un organizēt savu un padoto darbu
  • labas saskarsmes prasmes, spēja strādāt dinamiskā vidē
  • labas iemaņas darbā ar MS Office datorprogrammām

papildus nepieciešamie sertifikāti, apliecības:
  • Darba aizsardzībā (160 stundas);
  • Ugunsdrošībā (160 stundas);
  • vēlams elektrodrošībā un bīstamo iekārtu ekspluatācijā

Uzņēmums piedāvā

  • Dinamisku un interesantu darba vidi
  • Iespēju apliecināt savas zināšanas
  • atbildīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas

DARBA VIETA: RĪGA, KRASTA IELA 68A

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#136051

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 1. aprīlis
Ievadīts:
2013. gada 1. marts

Interjera un delikatešu centrs mc² Latvijas tirgū darbojas, jau 10 gadus. 2002.gadā centru atvēra SIA „Reaton Ltd” un tā platība ir 13 000 kvadrātmetri. mc² konceptuālā risinājuma prioritāte ir augsta preču kvalitāte, individuāla attieksme un īpaša klientu apkalpošanas kultūra. mc² misija ir izcelt individualitātes aspektu, sniegt iespēju smelties interesantas idejas, kā arī piedāvāt saviem klientiem labāko, kas pasaules tirgū ir pieejams.

Skatīt visu