Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Istabene

CV MARKET klients
Kurzeme

Darba apraksts

Viesnīca Hotel SPA Arkadia aicina darbā godības un kārtīgas istabenes.

Prasības kandidātiem

Uzņēmums piedāvā

  • Piedāvājam vasaras sezonas darbu.
  • Iespēja dzīvot viesnīcā darba dienās.

Cita informācija

Lūdzam nosūtīt Jūsu CV, motivācijas vēstuli (ar pievienoto fotogrāfiju) uz e-pastu - mail@hotelarkadia.lv

Hotel SPA Arkadia
Adrese: Apšuciemu, Engures novads, Engures pagasts LV-3113

Darba sludinājuma numurs
#62008

Atrašanās vieta:
Kurzeme
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
līgumdarbs
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 29. maijs
Ievadīts:
2011. gada 29. aprīlis

Skatīt visu

You are applying to:
Istabene
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!