Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Istabenis/-e

CV MARKET klients
Tukuma novads

Darba apraksts

  • Viesnīcas telpu uzturēšanu visaugstākajā profesionālajā līmenī;
  • Veļas noliktavas darba organizēšanu;
  • Patstāvīgi un aktīvi organizēt savu darbu.

Prasības kandidātiem

  • Profesionālā izglītība vai pieredze istabenes amatā;
  • Zināšanas par viesnīcas uzkopšanas standartiem;
  • Teicamas sadarbības, sava darba plānošanas un organizēšanas prasmes.

Uzņēmums piedāvā

  • Aizraujošu darbu nelielā kolektīvā skaistā vidē;
  • Iespēju sevi radoši izteikt;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Pieteikumus un CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: konkurss(at)jaunmokupils.lv ar norādi „Viesnīcas istabeņa konkursam” vai pa pastu- SIA Jaunmoku pils, Tumes pagasts, Tukuma novads LV–3139, vai pa faksu 63107125. Uzziņas pa tālruni 26325280.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#136686

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 3. aprīlis
Ievadīts:
2013. gada 20. marts

Jaunmoku Pils ir atpūtas komplekss ar daudzveidīgu piedāvājumu klāstu ārpus pilsētas steigas - klusā, pakalniem ieskautā Kurzemes ainavā. Saglabājot apkārtnes kultūrvēsturiskās vērtības un ieviešot arvien jaunus kultūrtūrisma produktus, tas kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem atpūtas objektiem Latvijā.
Klientiem piedāvājam Meža muzeja apskati, viesnīcas un restorānu pakalpojumus, kā arī greznas telpas svinībām un konferencēm.
Jaunmoku pils - vieta, kur saplūst laiks, daba un mūzika!!!

Skatīt visu