Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

IT administrators/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darba pienākumi:
- administrēt un uzturēt uzņēmuma informācijas sistēmas;
- piedalīties informācijas sistēmu testēšanā un ieviešanā;
- identificēt un novērst kļūmes informācijas sistēmu darbībā;
- informācijas sistēmu drošības un veiktspējas uzraudzība;
- rezerves kopēšanas risinājumu ieviešana un uzraudzība;
- datortīkla infrastruktūras uzturēšana;
- informācijas sistēmu dokumentācijas izstrāde un uzturēšana.

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:
- vismaz 2 gadu darba pieredze informācijas sistēmu uzturēšanā;
- augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā;
- Microsoft platformu un produktu pārzināšana;
- pieredze darbā ar Active Directory un grupu politikām;
- pieredze SQL datu bāzes administrēšanā;
- pieredze darbā ar Unix, Linux operētājsistēmām;
- spēja analizēt problēmas un rast risinājumus;
- labas latviešu, vēlamas labas krievu un angļu valodas zināšanas;
- iniciatīva, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas iemaņas un spēja strādāt patstāvīgi;
- vēlme iegūt jaunas zināšanas un pieredzi.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
- darba vietu uzņēmuma centrālajā birojā,
- mūsdienīgus darba apstākļus,
- bezmaksas profesionālu apmācību,
- stabilitāti un sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „IT administrators” sūtīt SIA "Joker Ltd." personāla daļai uz norādīto e-pastu
Ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti tālākai atlasei, sazināsimies nedēļas laikā pēc pieteikšanās beigu termiņa.
Par rezultātiem informēsim tos kandidātus, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#145321

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 20. februāris
Ievadīts:
2014. gada 14. februāris

SIA „Joker Ltd.” (www.joker.lv) – uzņēmums ar ilgstošu veiksmīgu pieredzi azartspēļu un izklaides biznesā

Skatīt visu