Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

IT administrators

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 44319

Darba sludinājuma numurs

44319

Darba apraksts

Kurš būs atbildīgs par tīkla infrastruktūras vadību, attīstību, par procedūru un dokumentācijas uzturēšanu. Pienākumos ietilpst arī aparatūras/tehnikas un programmatūras standartu formulēšana, kā arī problēmu diagnoze NT tīklā.
ietver aparatūras un tīkla Kapacitātes plānošana, novērtēšana un ieviešana saskaņā ar klientu prasībām arī ietilpst IT administratora pienākumos.
IT administrators administrē exchange un citus serverus, nosaka pieejas, veido izplatīšanas sarakstus, kā arī izveido kontus.

Prasības kandidātiem

Augstākajai izglītībai vai arī šobrīd jāiegūst izglītība(3. vai 4.kurss), kas saistīta ar informāciju tehnoloģijām;
Pieredzei darbam ar Windows NT4 un Windows 2000 serveriem;
Prasmēm strādāt ar Microsoft Exchange 5.5;
Sistēmu administrēšanas pieredzei;
Prasmei pārvaldīt e-pasta infrastruktūru;
Labām prasmēm administrēt Microsoft System Management Server 2.0, kā arī MS BackOffice package.
Lieliskām angļu valodas zināšanām;
Spējai efektīvi plānot laiku un koncentrēties skaidru mērķu sasniegšanai un prioritātēm.

Uzņēmums piedāvā

Aizraujošu un daudzveidīgu darbu
Konkurētspējīgu atalgojumu
Sociālās garantijas

Cita informācija

Darba vieta: Bauskas iela 58a, Rīga
Darba laiks: Maiņu darbs
Lūdzam sūtīt CV uz e-pastu: sanita.kuzmina@transcom.com

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 30. jūlijs
Ievadīts:
2008. gada 30. jūnijs

SIA Transcom WorldWide Latvia ir Transcom WorldWide S.A. meitas uzņēmums Latvijā. Transcom WorldWide S.A. uzņēmums ir pārstāvēts 26 valstīs, 52 zvanu centrs, kuros strādā vairāk kā 14 000 darbinieki un vidējie gada ieņēmumi ir 290 miljoni eiro.
Uzņēmuma darbojas Latvijā no 2001.gada.
Uzņēmuma starptautiskā pieredze ļauj SIA Transcom WorldWide Latvia piedāvāt profesionālus zvanu centra pakalpojumus - ienākošo zvanu apkalpošanu, datu ievades darbus, kā arī pārdošanu pa telefonu/telemārketingu. Šobrīd SIA Transcom Worldwide Latvia strādā 300 darbinieki.

www.transcom.com