Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

IT Infrastruktūras daļas vadītājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • infrastruktūras daļas darbu plānošana un atskaišu gatavošana;
  • infrastruktūras attīstības un ekspluatācijas budžeta plānošana un izpildes kontrole;
  • IT infrastruktūras attīstības plānošana un organizēšana;
  • infrastruktūras attīstības projektu izpildes savstarpēja koordinēšana;
  • IT infrastruktūras risinājumu izpētes un ieviešanas organizēšana;
  • IT ekspluatācijas organizēšana un vadība;
  • datorsistēmu lietotāju atbalsta organizēšana;
  • sagādes un uzturēšanas konkursu organizēšanas, līgumu slēgšanas un izpildes kontroles vadība;
  • IT procesu ieviešanas, izpildes un optimizācijas vadība.

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība, vēlams IT jomā;
  • vismaz 3 gadu pieredze vadošos amatos IT jomā;
  • pieredze liela kolektīva darbu plānošanā, organizēšanā un vadībā;
  • pieredze ar IT jomu saistītu sagādes vai uzturēšanas konkursu organizēšanā un līgumu slēgšanā;
  • IT ekspluatācijas principu un metožu pārzināšana ar praktiskās pielietošanas pieredzi;
  • prasme profesionāli strādāt ar datoru (biroja programmatūra, VISIO, MC Project u.tml.);
  • angļu valodas zināšanas - prasme sarunāties par tematiem, kas saistīti ar profesionālajiem pienākumiem un spēja saprast ar tiem saistītos tekstus, kā arī veidot rakstiskus dokumentus.
Priekšrocības pretendentiem ar papildus kvalifikāciju vai pieredzi:
  • zināšanas un praktiskā pieredze IT jomu infrastruktūras risinājumu ieviešanā un ekspluatācijas nodrošināšanā;
  • IT pakalpojumu vadības procesu pārzināšana un pielietošana praktiskajā darbā (piemēram, ITIL)

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- interesantu darbu stabilā uzņēmumā;
- veselības apdrošināšanu vadošā apdrošināšanas kompānijā;
- citas sociālās garantijas

Cita informācija

Pretendentiem pieteikties līdz 2005.gada 1.aprīlim, iesūtot motivācijas vēstuli un CV Personālvadības daļai.

Adrese: Pulkveža Brieža iela 12, Rīga, LV-1230, fakss 7728880
e-pasta adrese: inara.leicenko@energo.lv

Darba sludinājuma numurs
#7630