Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

IT palīdzības dienesta konsultants

CV MARKET klients
Ķekavas novads

Darba apraksts

  • reģistrēt un koordinēt IT atbalsta servisā ienākošos telefona zvanus,
  • konsultēt datorlietotājus pa tālruni vai e
  • pastu par attiecīgās programmatūras vai uzskaites programmu un datoru lietošanu,
  • analizēt un risināt lietotāju saņemtos pieprasījumus un sekot to izpildei,
  • nodot sarežģītu pieprasījumu risināšanu atbildīgajiem departamenta speciālistiem, sekot to izpildei.

Prasības kandidātiem

  • vidējā vai augstākā izglītība, vēlams IT jomā,
  • labas datorprasmes (Software+Hardware),
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas,
  • vēlamas angļu valodas zināšanas,
  • iepriekšējā pieredze IT sfērā, vēlams klientu apkalpošanas vai atbalsta jomā,
  • izpratne par tirdzniecības procesiem un uzskaites sistēmām (preču kustība),
  • komunikabilitāte un stresa noturība,
  • augsta atbildības sajūta un prasme organizēt savu darbu.

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas,
  • personiskās un profesionālās izaugsmes iespējas starptautiskā uzņēmumā,
  • dienesta transportu no Rīgas centra un mikrorajoniem.

Cita informācija

Uz darba vietu notiek atklāts konkurss.

Darba sludinājuma numurs
#134363

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 21. janvāris
Ievadīts:
2013. gada 8. janvāris

Skatīt visu