Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

IT Programmētājs/-a

CV MARKET klients
Mārupes novads

Darba apraksts

  • Veikt programmatūras projektēšanu, izstrādi un testēšanu Lidostas un tās struktūrvienību vajadzību nodrošināšanai;
  • Veikt programmatūras koda izstrādi saskaņā ar projektējumu un kodēšanas vadlīnijām, kā arī konstruēt algoritmus, analizēt ievades un izvades datus atbilstoši uzstādītajiem mērķiem;
  • Analizēt iepriekš izstrādātās programmatūras kodu, sagatavot un izpildīt testpiemērus, analizēt kļūdu avotus;
  • Veikt lietotāja dokumentācijas sagatavošanu un uzturēšanu;
  • Piedalīties jaunu tehnoloģiju un datorsistēmu projektēšanā un to ieviešanā ekspluatācijā kā arī nodrošināt pārraudzībā nodoto sistēmu pilnvērtīgu funkcionēšanu un pilnveidošanu;
  • Sagatavot sistēmu attīstības projektus un veikt to risku analīzi.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība (datorzinātņu, informācijas tehnoloģiju jomā);
  • Profesionālā pieredze: ne mazāk kā 2 gadi praktiskā darba pieredze programmēšanā, t.sk.:
- datu bāzes izstrādē, programmēšanā un uzturēšanā (MS SQL);
- WEB bāzētas programmatūras izstrādāšanā un testēšanā (JAVA, ASP.NET);
- lietotāju aplikāciju programmēšanā (ASP.NET, VBA);
  • Obligāta praktiska pieredze darbā ar Microsoft Visual Studio (C#) programmatūras izstrādes vidi;
  • Pieredze IT dokumentācijas sagatavošanā.
  • Kā priekšrocība tiks uzskatīta:
- Praktiskā pieredze dažādu informācijas sistēmu integrēšanas projektos;
- PHP/Perl programmēšanas pieredze;
- IT profesionālo kvalifikāciju apstiprinošie sertifikāti.

Citas prasības: analītiska un stratēģiska domāšana, komunikabilitāte, spēja strādāt komandā un sadarboties, precizitāte, komunikabilitāte, prezentācijas prasmes, plānošanas prasmes, prasme pieņemt lēmumus, atsaucīga un labvēlīga attieksme.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu mūsdienīgā uzņēmumā un draudzīgu kolektīvu
  • Iespējas pilnveidot savas zināšanas un praktisko pieredzi
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Darba laiks: P. – Ce. 8:00- 17:00; Pk. 8:00- 15:45

Pretendentu pieteikšanās termiņš līdz 2015.gada 16. martam plkst. 8:00.

Lūdzu iesniegt CV un īsu aprakstu par īstenotajiem projektiem ar norādi ”IT programmētājs/-a” sūtot elektroniski vakance(at)riga-airport.com personāla atlases speciālistei Aigai Kokorevičai (T: 67207563; 22007313).

Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2015. gada 27. martam, tas nozīmē, ka viņš attiecīgo atlases kārtu nav izturējis. Sazināsimies tikai ar nākamai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Darba sludinājuma numurs
#154387

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 16. marts
Ievadīts:
2015. gada 4. marts

IT pakalpojumu nodaļa – atbild par IT produktu izstrādi, ieviešanu un attīstīšanu iekšējiem un ārējiem klientiem. Nodrošina informācijas pieejamības nepārtrauktību.

Skatīt visu