Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

IT projektu vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Uzņēmums aicina pievienoties savam kolektīvam IT projektu vadītāju.

Darba pienākumi:

  • Vadīt un realizēt IT infrastruktūras projektus, veikt projektu dokumentācijas izstrādi.
  • Veikt lietotāju prasību izpēti, konkretizēšanu, uzdevumu projektēšanu un nodošanu izstrādei.
  • Konsultēt un veikt apmācības darbiniekiem, kuri iesaistīti Microsoft Dynamics Axapta 2012 programmatūras lietošanā.
  • E-komercijas vides uzturēšana, tās darbības optimizācija un jauninājumu ieviešanas kontrole.

Prasības kandidātiem

  • Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība.

  • Labas iemaņas darbā ar Microsoft Dynamics Axapta 2012 programmatūru.

  • Magento e-komercijas platformas pārzināšana.

  • Pieredze IT projektu ieviešanā un IT lietotāju tehniskajā atbalstā.

  • Iemaņas biznesa procesu modelēšanā un automatizēšanā.

  • MS Windows Server 2012 – 2019 operētājsistēmu pārzināšana.

  • Vispārīgās zināšanas par SQL datubāzes vadības sistēmām.

  • Prasme komunicēt latviešu un krievu valodā, angļu valodas prasme tehniskās dokumentācijas lasīšanai.

  • Spēja strādāt komandā, lieliskas komunikācijas prasmes.

  • Vēlme mācīties, interese par tehnoloģijām.

  • Spēja patstāvīgi pieņemt motivētus lēmumus, plānot un organizēt savu darbu

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un atbildīgu darbu stabilā Latvijas uzņēmumā.
  • Profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas.
  • Atalgojumu atbilstoši Jūsu darba pieredzei un kvalifikācijai no 2000 eur/mēnesī (bruto).
  • Otrajā darba gadā veselības apdrošināšanas polise
  • Apmaksātus papildatvaļinājumus.
  • Darbinieku saliedēšanās pasākumus.

Sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Nosūtot savu pieteikumu SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"", Jūs brīvprātīgi piekrītat pieteikuma dokumentā norādīto personas datu apstrādei darbā pieņemšanas nolūkā.

 Paldies par atsaucību!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207100

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 2000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 9. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 10. jūnijs

SIA "Tirdzniecības nams "Kurši", Reģ. Nr.40003494995, (www.kursi.lv) ir dibināts 2000. gadā un pārstāvēts ar 20 veikalu tīklu Latvijā, apkalpo biznesa un privātos klientus būvniecības nozarē.

Skatīt visu