Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

It risinājumu pārdošanas konsultants

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 42597

Darba sludinājuma numurs

42597

Darba apraksts

JA TEV

IR prasmes
- Darbā ar klientiem un jaunu klientu piesaistīšanā
- Pārstāvēt uzņēmumu dažādās izstādēs, prezentācijās un semināros

Prasības kandidātiem

IR izglītība
- Augstākā IT vai vadības zinībās
- Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

IR pieredze
- Vismaz 2 gadi IT produktu/ pakalpojumu pārdošanā

Uzņēmums piedāvā

IR vēlēšanās
- Pilnveidoties augstā profesionālā līmenī
- Veikt dinamisku darbu pie plašiem un nozīmīgiem projektiem
- Saņemt atbalstu no izciliem kolēģiem
- Nepārtraukti papildināt savas zināšanas, prasmes un iemaņas,
- UN lai Tavu ieguldījumu atalgo un panākumus novērtē

TAD KĻŪSTI PAR MŪSU

IT RISINĀJUMU PĀRDOŠANAS KONSULTANTU!!!

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „IT Risinājumu pārdošanas konsultants” lūdzam sūtīt uz SIA „DPA” Elizabetes iela 75, Rīgā, LV-1050, e-pastu: darbs@dpa.lv vai fakss 7509906. Konfidencialitāti garantējam. Par konkursa rezultātiem informēsim uz darba pārrunām uzaicinātos pretendentus.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 8. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 8. maijs

DPA (Datorprogrammu Apgāds) ir licencētas programmatūras izplatīšanas, izstrādes un konsultāciju sabiedrība, kas piedāvā pasaules vadošo ražotāju izstrādāto programmatūru Latvijas datorlietotājiem, kā arī uz Microsoft tehnoloģijām balstītu risinājumu ieviešanu vidējiem un lieliem uzņēmumiem un organizācijām.

Mūsu darbs ir izprast mūsu klientu prasības un nodrošināt tiem efektīvus risinājumus IT infrastruktūras, uzņēmumu pārvaldības un darbinieku kopdarbības jomās, lai klienti varētu koncentrēties uz to pamatdarbības mērķu sasniegšanu.

Sakarā ar darbības paplašināšanos, aicinām pievienoties mūsu komandai