Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

IT Tehniskā atbalsta speciālists

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 3723

Darba sludinājuma numurs

3723

Darba apraksts

Vajadzīgi Kleintu Palīdzības dienasta speciālisti darbam IT un telekomunikāciju jomā.

Uzņēmums nodarbojas ar IT konsultāciju un sistēmu apkalpošanu klientiem ārpus latvijas.

Darbs nelielā uzņēmumā, plašas izaugsmes iespējas, iespēja strādāt ar jaunākajām tehnoloģijām un iespēja apvienot darbu ar mācībām.

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātam:

• pamatzināšanas IT un telekomunikācijās,
• pamatzināšanas Linux/Unix sistēmās,
• angļu valodas zināšanas,
• vēlme strādāt ar klientiem, spēja saprast un patiesa vēlme iedziļināties viņa problēmās,
• iespēja strādāt pēc slīdoša grafika un/vai brīvdienās.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam
• labus darba apstākļus nelielā uzņēmumā,
• individuālu darba vietu, datoru, visu darbam nepieciešamo,
• darba apjomam un kvalitātei proporcionālu atalgojumu,
• iespējas iegūt pieredzi ātri augošā tehnoloģiju nozarē,
• iespēju apvienot darbu ar mācībām,

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV.

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze vai nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 22. decembris
Ievadīts:
2004. gada 19. oktobris

Specializēti IT pakalpojumi telekomunināciju uzņēmumiem ārvalstīs.