Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

IT vadītājs/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Aicinam darbā internet-veikala projektu vadītāju.

- Internet-veikala koncepcijas izstrāde (stratēģiskā plānošana);
- Konkurentu darbības analīze un monitorings;
- Esošās mājas lapas pilnveidošana un uzturēšana;
- Jaunas mājas lapas izveidošana;
- Biznesa plāna izstrādāšana un īstenošana.

Prasības kandidātiem

- Atbilstoša izglītība;
- Iepriekšējā darba pieredze līdzīgā amatā;
- Analītiskās spējas;
- Spēja uzņemties iniciatīvu.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- Pastāvīgu darbu Rīgas centrā;
- Ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu;
- Iespēju pilnveidoties un augt profesionāli.

CV un pieteikuma vēstuli lūgums sūtīt uz lietvedis2015@inbox.lv

Darba sludinājuma numurs
#164958