Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākais/-ā IT servisa un atbalsta konsultants/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

  • Sniegt kvalificētu IT atbalstu iekšējiem lietotājiem tehniskos vai ar programmatūrām saistītos jautājumos.

  • Nodrošināt 2. līmeņa IT problēmu risināšanu savas kompetences ietvaros.

  • Pārvaldīt IT problēmu un pasūtījumu pieteikumus un veikt to izpildi.

  • Nodrošināt darbiniekiem jaunu darba vietu pilnīgu sagatavošanu, konfigurēšanu un uzstādīšanu.

  • Izveidot un pārvaldīt iekšējo lietotāju piekļuves tiesības dažādām sistēmām.

  • Nodrošināt IT servisa un atbalsta centra efektivitāti, paplašinot savu zināšanu bāzi.

  • Nepārtraukti uzraudzīt un kontrolēt IT sistēmas.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība, iegūts ITIL sertifikāts būs kā priekšrocība.

  • Vismaz 1 gada profesionālā pieredze IT servisa un atbalsta vai līdzvērtīgā jomā.

  • Pārzini Windows un iOS platformas un esi to prasmīgs lietotājs.

  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas – priekšrocība.

  • Pozitīvs un atbalstošs komunikācijas stils ar iekšējiem lietotājiem.

  • Spēja ātri risināt problēmas dinamiskā darba vidē.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Gatavība doties uz aptuveni mēnesi ilgām apmācībām Lietuvā.

Uzņēmums piedāvā

  • Atalgojums: EUR 1600-1800 bruto mēnesī.

  • Samaksa par katru papildu nostrādāto minūti.

  • Veselības apdrošināšana.

  • Apmācība pirms darba uzsākšanas.

  • Attīstības un karjeras izaugsmes iespējas.

  • Starptautiska vide - komunikācija un pieredzes apmaiņa ar citām "Lidl" valstīm.

  • Enerģijas lādiņam darbiniekiem birojā pieejami svaigi augļi un siltie dzērieni.

  • Visas darba vietas "Lidl" birojā ir ergonomiski iekārtotas.

  • Elastīgs darba dienas uzsākšanas laiks.

  • Hibrīda darba iespējas.

Darba sludinājuma numurs
#1572940

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga : 1600 - 1800 €/mēn. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2023. gada 20. janvāris
Ievadīts:
2023. gada 5. janvāris

Skatīt visu