Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākais grāmatvedis ekonomists

CVMarket.lv klients
Ventspils

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:
* grāmatvedības dokumentu uzskaite, apstrāde un kontrole

Prasības kandidātiem

Prasības:
*augstākā izglītība grāmatvedībā, ekonomikā vai finansēs;
* labas iemaņas darbā ar datoru (Word, Excel);
* precizitāte;
* labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
*interesantu un atbildīgu darbu lielā uzņēmumā;
* konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas;
* izaugsmes iespējas.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstules lūdzam sūtīt līdz 31.07.2006.
Adrese: Dzintaru iela 66, Ventspils, LV3600.
Tālrunis uzziņām: 3663195; fakss: 3680105
E-pasts: office@ventamonjaks.lv

Darba sludinājuma numurs
#15238