Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jauns Supernetto Purvciemā!

CV MARKET klients

Darba apraksts

Sakarā ar jauna SUPERNETTO veikala atvēršanu RĪGĀ, STIRNU IELĀ 31
(bijušā Rimi lielveikala telpās)
aicinām darbā:

  • MAIŅU VADĪTĀJU
  • PREČU PIEŅĒMĒJU
  • KASIERES/-US – PĀRDEVĒJAS/-US

IZMANTO IESPĒJU!
IEGŪSTI DARBU SUPERNETTO:
  • ATNĀKOT UZ TIKŠANOS 5.DECEMBRĪ
plkst. 9:00, 11:00, 13:00, 15:00 vai 17:00
viesnīcas Felicia konferenču zālē, Stirnu ielā 32b (Purvciemā)

  • ZVANOT pa BEZMAKSAS tālruni 8007464 (800RIMI)

  • vai AIZPILDOT PIETEIKUMA ANKETU darbam SUPERNETTO veikalos

Prasības kandidātiem

  • vēlme strādāt tirdzniecībā
  • pozitīva attieksme

Uzņēmums piedāvā

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • regulāru, konkurētspējīgu atalgojumu
  • ikmēneša prēmijas, nomaksātus nodokļus un apmaksātas virsstundas
  • izdevīgu darba grafiku ar divām un vairāk brīvdienām nedēļā
  • iespēju apgūt profesiju un veidot karjeru uzņēmumā, apmācību

Cita informācija

SIA Rimi Latvia Personālvadības departaments A.Deglava iela 161, Rīga, LV-1021,
fakss 7045545, vai e- pasts: personals@rimibaltic.com
www.rimi.lv

Darba sludinājuma numurs
#17985

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 5. decembris
Ievadīts:
2006. gada 1. decembris

Supernetto ir viens no trim Rimi Baltic veikalu tīkliem, kas nu jau ceturto gadu veiksmīgi darbojas Latvijā, piedāvājot pircējiem preces par īpaši zemām cenām. Rimi Baltic ir viens no lielākajiem pārtikas un ātrās aprites preču mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā.

Skatīt visu