Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Java programmētājs/analītiķis būvējumu rīku (build tools) un metodoloģijas izstrādāšanai

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10966

Darba sludinājuma numurs

10966

Darba apraksts

  • Darbs grupā, kas nodarbojas ar jaunas un progresīvas atvērtā koda (Open Source) bāzētas programmatūras būvējumu (builds) veidošanas metodoloģijas (Maven - http://maven.apache.org) piemērošanu Exigen produktu izstrādes vajadzībām. Grupas izstrādātos būvējumu veidošanas rīkus un metodoloģiju izmantos lielos, starptautiskos projektos, kuru klienti ir bankas, apdrošināšanas sabiedrības un telekomunikāciju kompānijas.

  • Darbs procesā būs cieši jāsadarbojas ar citām Exigen projektu komandām Eiropā un ASV, ieviešot izstrādātos rīkus.

Prasības kandidātiem

  • Praktiska programmēšanas pieredze Java valodā

  • Analītiska domāšana

  • Spēja un vēlēšanās mācīties

  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu

  • Angļu valodas zināšanas - vismaz lasīšanas līmenī

  • Maven un/vai Ant zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību

Piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu, lieliskas karjeras iespējas un citus benefitus

Cita informācija

Pieteikumu, lūdzu, sūtiet uz e-pastu jobs@exigengroup.lv.

Konsultācijas par iespējām strādāt "Exigen Latvia" Jūs saņemsiet, ja zvanīsiet pa tālruni 7032700 Ģirtam Gansonam vai sūtīsiet e-pastu uz jobs@exigengroup.lv.

Visa Jūsu sniegtā informācija par sevi būs pieejama tikai "Exigen Latvia" personāla atlases darbiniekiem un tiks uzskatīta par konfidenciālu! Ar Jūsu pašreizējo vai bijušo darba devēju sazināsimies, tikai saņemot Jūsu atļauju.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 15. aprīlis
Ievadīts:
2006. gada 15. marts

"Exigen Latvia" ir viens no lielākajiem "Exigen Group" izstrādes centriem, kas veic programmatūras risinājumu izstrādi un ieviešanu klientiem visā pasaulē un vada "Exigen Group" Austrumeiropas izstrādes centru darbību Maskavā, Pēterburgā, Odesā un Viļņā. "Exigen Latvia" ir viens no vadošajiem programmēšanas uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tehnoloģiski ietilpīgu izstrādes projektu izpildē, strādājot gan ar ārvalstu klientiem, gan Latvijas uzņēmumiem un organizācijām.