Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

JAVASCRIPT programmētājs/DEVELOPER FULL STACK JAVASCRIPT

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 167005

Darba sludinājuma numurs

167005

Darba apraksts

Lietotāja interfeisa funkcionalitātes izstrāde un atbalsts klientu serveriem - televīzijas apraide automatizācijas programmās.
Node.JS tiek izmantota kā izstrādes platformu galvenajām pārlūkprogrammām (Chrome, Edge, Mozilla).

DUTIES
User interface functionality development and support of client server television broadcasting automation applications.
Node.JS used as development platform for the major browsers (Chrome, Edge, Mozilla).

Prasības kandidātiem

  • Vairāk nekā divu gadu pieredze ar JavaScript
  • ECMAScript 5 th, 6 th Edition
  • Labas zināšanas par HTML5 un CSS

TIKS ŅEMTS VĒRĀ KĀ PRIEKŠROCĪBA:

  • Pieredze React / Flux, ImmutableJS, Webpack bibliotēku pielietošanā,
  • Pieredze ar npm package manager.

PAPILDUS

  • Pieredze ar Transact-SQL
  • Pieredze ar SVN versija kontroles sistēmu

REQUIREMENTS
  • More than two years of development in JavaScript
  • ECMAScript 5th, 6th Edition
  • Good knowledge of HTML5 and CSS

OPTIONAL

  • Experience in the use of React / Flux, ImmutableJS, Webpack libraries
  • Experience with npm package manager.

WELCOME

  • Experience with Transact-SQL
  • Experience with SVN version control system

Uzņēmums piedāvā

Please send us your CV by email: info@stream-labs.com
66015710

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Daugavpils
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 16. septembris
Ievadīts:
2016. gada 19. augusts

Stream Labs ir starptautisks uzņēmums ar filiālēm ASV, Latvijā un Krievijā, ražotājs un piegādātājs profesionālai televīzijas aparatūrai un programmatūra, centrālās un reģionālās televīzijas kompānijās, satelītu un kabeļtelevīzijas kanāliem un programmām ar vairāk nekā 20 gadus šajā nozarē. Mēs piedāvājam gatavus risinājumus un sistēmas integrācijas pakalpojumus visā pasaulē. Lūdzu, apskatiet mūsu mājaslapu, lai iegūtu vairāk informācijas: www.stream-labs.com
Profesionālā televīzijas aparatūra un programmatūra, ko ražo un piegādā Stream Labs veic šādus uzdevumus:
• Video un audio signāla monitoringu;
• A / V logging;
• Apraides automatizācija;
• Grafiskā dizaina ēters;
• Interaktīvas televīzijas atbalsts;
• Dizaina izveide mūzikas, sporta, ziņu un informatīvajiem kanāliem un programmām.
Stream Labs aprīkojums tiek izmantots vairāk nekā 6000 TV-kanāliem visā pasaulē.

Stream Labs is an international company with offices in U.S., Latvia and Russia, manufacturer and supplier of professional television hardware and software for central and regional television companies, satellite and cable television channels and programs with over 20 years in the industry. We provide turnkey solutions and system integration services worldwide. Please take a look at our home page for more info: www.stream-labs.com
Professional television hardware and software manufactured and supplied by Stream Labs perform the following tasks:
• Video and audio signal monitoring;
• A/V logging;
• Broadcast automation;
• Graphics playout;
• Interactive television support;
• Design of music, informational, news and sports channels and programs.
Stream Labs equipment is used in more than 6000 TV-channels around the world.