2023-04-13 14:47:21

Veikala vadītājs/-a (t/c Riga Plaza)

CVMarket.lv klients
No 1200 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Nordbaby ir viens no lielākajiem bērnu preču mazumtirgotājiem un izplatītājiem Baltijā. Nordbaby Latvijā ir jau 10 gadus, tam ir divi veikali T/C “Alfa” un T/C “Rīga Plaza”, kā arī internetaveikals www.nordbaby.com, kas nodrošina klientus ar lieliskiem piedāvājumiem.

Šobrīd augot un paplašinot veikal sortimentu, kolektīvam tiek aicināts pievienoties veikala vadītājs/-a veikalā T/C "Riga Plaza"!

Tava ikdienas atbildība būs:

  • organizēt, nodrošināt ikdienas procesus veikalā un piedalīties veikala ilgtermiņa attīstībā, lai sasniegtu pārdošanas mērķus;
  • pasūtīt un pieņemt preces veikalā, nodrošinot sortimentu un aktuālās cenas, uzraugot preču krājumus veikala noliktavā;
  • izvietot preces veikalā atbilstoši uzņēmuma standartiem un reaizēt mārketinga aktivitāšu plānu;
  • vadīt, apmācīt un motivēt veikala pārdevēju-konsultantu komandu;
  • nodrošināt klientu apkalpošanas kvalitāti.

Prasības kandidātiem

  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • novērtēsim iepriekšēju pieredzi veikala vadītāja vai vecākā pārdevēja-konsultanta amatā;
  • zināšanas un interese par bērnu precēm;
  • pacietību, spēju saprasties ar dažādiem klientiem;
  • ļoti labas latviešu valodas prasmes, labas angļu un krievu valodas prasmes.
  • labas datorprasmes – MS Office, Outlook, u.tml.

Uzņēmums piedāvā

  • interesantu un aktīvu darbu ar kvalitatīvām precēm;
  • pilnas slodzes maiņu darbs;
  • iespēju realizēt savas idejas un piedalīties Nordbaby zīmola attīstībā;
  • kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu 1200 EUR bruto un prēmijas par sasniegtajiem rezultātiem;
  • draudzīgu kolektīvu un kopīgus saliedēšanās pasākumus;
  • apmācības un kvalifikācijas celšanas kursus, arī ārzemēs;
  • bezmaksas stāvvietu pie darbavietas.